Örömhír: 2,5 millió forintos NKA-támogatást nyert intézményünk!
Ahogy azt korábban már közzétettük, intézményünk 2018 és 2020 között négy alkalommal pályázott sikeresen élőzenei koncertprogramok megvalósítására.
A koncertsorozatok során olyan előadók és
zenekarok léptek fel nálunk, akik Budapesten, a nagyvárosokban és a legjelentősebb fesztiválokon is komoly rajongótáborral rendelkeznek, így minden
alkalommal igazi kuriózumnak számított a fellépésük városunkban.
Külön öröm számunkra, hogy 6 év után ismét sikeresen pályáztunk az NKA Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Program Kollégiuma támogatására.
Intézményünk 2 500 000 Ft támogatást nyert, amely lehetővé teszi, hogy újra színvonalas könnyűzenei programokat szervezzünk közönségünk számára.
Missziós feladatnak tekintem a minőségi, élő zenekaros könnyűzenei koncertek szervezését. Éppen ezért különösen örülünk, örülök annak, hogy az NKA támogatásával újra folytathatjuk ezt a munkát.
Köszönjük!
Éljen az élő zene!
Tisztelettel:
Medgyessy Klára
intézményvezető
